Restauracja

Na parterze naszego Pensjonatu znajduje się sezonowa restauracja. Nasi Goście mogą zamówić sobie śniadania oraz obiady. Stawiamy na kuchnię regionalną, korzystając ze świeżych produktów od lokalnych dostawców. W naszej karcie, która każdego roku się zmienia, można skosztować domowych dań, ryb, a także autorskich przepisów. Wszystko świeże, aromatyczne i bardzo smaczne.

Nasza kuchnia jest dostosowana także dla małych dzieci, których nie brakuje, osób z alergiami pokarmowymi czy na diecie. Wystarczy tylko zgłosić naszej obsłudze, a codziennie dobierane będą dania tak, aby spełniły restrykcyjne potrzeby. Posiłki podajemy w naszej restauracji, w której w upalne dni panuje przyjemny chłód, a także na zielonym tarasie przed budynkiem. Przygotowujemy także przyjęcia (komunie, wesela czy urodziny i jubileusze) poza sezonem wakacyjnym.

Nasze menu przygotowane zostało z myślą o każdym kliencie, stąd w karcie znajdują się dania od 4,50 zł, a ponadto codziennie oferujemy danie dnia z zupą w cenie około 20 złotych za porcję. Naszą specjalnością są domowej roboty kompoty, które zawsze przygotowujemy z owoców, które hodujemy w naszym sadzie.